عطر و ادکلن

گران ترین عطرهای جهان

در این مقاله میخواهیم گران ترین عطرهای جهان را به شما معرفی کنیم . سالانه عطرهای بسیاری با اسانس ها و ماندگاری های متفاوت از هزاران یرند مطرح وارد بازار جهانی شده و به فروش می رسند. جالب است که بدانید یسیاری از افراد مطرح جهان عطرهای منحصربه فرد خود را دارند. کتاب رکورد های گینس ، معروف ترین و گران ترین عطر های جهان را به ثبت رسانده که بر اساس این کتاب رکورد  در سال ۲۰۰۶، عطر Clive Christian’s No. 1 Imperial Majesty با قیمت ۲۳۵۵ دلار در هر انس گران ترین عطر جهان معرفی شد . این عطر دارای نت اولیه چوب تند مناسی برای آقایان است و دارای بطری نگه دارنده بسیار زیبا با تزیین الماس میباشد.

عطر بسیار مشهور بعدی که نظر بسیاری را به خود جلب کرده عطر DKNY’s Golden Delicious است که با سنگ های بسیار زیبا تزیین شده در سال ۲۰۱۱ با قیمت ۱ میلیون دلار به فروش‌رسید . این عطر با نت اصلی سیب قرمز گل پرتقال افریقایی و نت میانی ارکیده یکی از محبوب ترین عطر های این برند می باشد.

سومین عطر، عطر Shumukh است که سال ۲۰۱۹ به قیمت ۱.۲۹۵ دلار در دبی به فروش رسید. نت اصلی این عطر انبر و چوب صندل سفید و مشک مناسب آقایان است. این عطر نیز مانند سایرین، حاوی بطریی با تزئینات بسیار خاص و زیبا می باشد که ظرف آن، گران ترین ظرف حاوی عطر موجود در جهان می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *